Inne wydarzenia:

Relacja z Kongresu Architektury Polskiej
Zdjęcia: Marcin Dondajewski, Adama Beima
Lokalizacja: Poznań
Kongres Architektury Polskiej
Dzień 1

Pierwszy dzień Kongresu Architektury Polskiej w Poznaniu, to przede wszystkim uroczystość Inauguracyjna w Auli Nova Akademii Muzycznej w Poznaniu, następnie wernisaże wystaw w Centrum Kultury Zamek oraz biesiada architektoniczna w klubie Pod Pretekstem z udziałem kabaretu Czerwony Tulipan.
Dzień 2
Dzień drugi Kongresu toczył się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - w Pawilonie 11, gdzie była większość wystaw oraz trwały obrady, a także w Holu Wejściowym Wschodnim, gdzie był punkt rejestracji, wystawa KWK Promes i warsztaty dla dzieci.
Wieczorem odbył się bankiet w Hotelu Novotel, na którym losowano nagrody od sponsorów i upominiki gadżetowe od Organizatorów.
Warsztaty
Kongresowi towarzyszyły kilkudniowe warsztaty studenckie OSSA - Obudź miasto, tej! oraz przygotowane przez Grupę Wędrownych Architektów warsztaty dla dzieci. Ponieważ edukacja architektoniczna dla każdego przedziału wiekowego mocno leży na sercu Organizatorom Kongresu, zdjęcia warsztatowe zamieszczamy osobno. Foto: Adam Beim, Marcin Dondajewski
Dzień 3
W trzecim dniu Kongresu odbyła się autokarowa wycieczka po architektonicznych atrakcjach Poznania. Udział w niej wzięło blisko 70 osób, a zdjęć dostarczyła nam Pani Katarzyna Wrońska z poznańskiego SARP.
Galeria z pełnym serwisem zdjęciowym:
http://www.kongresarchitektury.pl/?m=52&d=2&t=1

Dziękujemy organizatorom kongresu za udostępnienie materiałów.
RONET - Zbigniew Filipek Biuro: 32-020 Wieliczka, ul. Zacisze 16, NIP: 677-133-92-83,
Konto bankowe: BANK PEKAO SA 03 1240 1431 1111 0010 2980 4734, tel: 608 835 030,
e-mail: biuro.ronet@wp.pl, poczta@ronet.pl