Inne wydarzenia:

Międzynarodowa nagroda dla wrocławskich architektów
Projekt: AP Szczepaniak
Lokalizacja: Wrocław
AP Szczepaniak nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu European Property Awards. Osiedle Dmowskiego 19 okrzyknięto najlepszym budynkiem w kategorii „Best Architecture Multiple Residence”. Projekt otrzymał 5 gwiazdek. Architekci nie kryją radości.

26 października br. w londyńskim hotelu Royal Lancaster odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród European Property Awards. Wydarzenie zakończyło europejską część konkursu International Property Awards – jednego z najważniejszych plebiscytów w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Wszystkie wyróżnione projekty otrzymały tytuł „Award Winner”. Spośród nich wybrano najlepsze, które otrzymały notę 5 gwiazdek.

– Jesteśmy szczęśliwi. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Cieszy nas, że projekt Dmowskiego 19 został zauważony i doceniony na arenie międzynarodowej – tłumaczy Agnieszka Szczepaniak, architekt z AP Szczepaniak. Jak dodaje, Dmowskiego 19 to przykład nowoczesnej architektury odwołującej się do tradycji budowlanych Wrocławia.

AP Szczepaniak – znane wrocławskie biuro architektoniczne – zostało po raz czwarty docenione przez kapitułę konkursu, tym samym wyróżniając się na tle najciekawszych realizacji architektonicznych z Europy.

Biuro projektowe AP Szczepaniak działa na rynku usług projektowo-inżynierskich od 1999 roku, początkowo jako autorska pracownia architektów Artura Szczepaniaka i Pawła Szczepaniaka, a od 2004 roku pod nazwą AP Szczepaniak Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w przygotowaniu projektów architektonicznych i wielobranżowych, opracowań projektów branżowych oraz ekspertyz m.in. w sektorach: budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, handlu oraz usług komercyjnych.
RONET - Zbigniew Filipek Biuro: 32-020 Wieliczka, ul. Zacisze 16, NIP: 677-133-92-83,
Konto bankowe: BANK PEKAO SA 03 1240 1431 1111 0010 2980 4734, tel: 608 835 030,
e-mail: biuro.ronet@wp.pl, poczta@ronet.pl